Archipel Muziekconcours 2027
Ben jij tussen de 8 en 18 jaar en speel of zing je (licht) klassieke muziek? Meld je dan aan voor het Archipel Muziekgebouwconcours!
In 2027 vindt voor de twaalfde keer het Archipel Muziekgebouwconcours plaats. De voorgaande jaren was het Muziekconcours zo succesvol en spannend dat Archipel ook dit jaar weer een Muziekconcours organiseert! Door mee te doen aan het Archipel Muziekgebouwconcours krijg je de gelegenheid om je muzikale talent voor echt publiek, waaronder ouderen, ten gehore te brengen. Je kunt meedoen als solist, maar ook als duo, kwartet of ensemble.
Geïnteresseerd?
Er kunnen zo'n 32 deelnemers meedoen, dus wie het eerst komt, het eerst maalt!
Het totale prijzengeld is € 2.000,-. Bovendien kent Fontys Academy of Music and Performing Arts in Tilburg aan drie finalisten gratis lessen toe bij een hoofdvakdocent.
Belangrijke informatie
Als je je aanmeldt, dan speel je eerst in een voorronde. Hoor je tot degenen die doorgaan, speel je in de halve finale. Win je die ook, dan sta je op zondag 7 maart in de finale in het Muziekgebouw. Hieronder vind je het reglement en het inschrijfformulier.
Belangrijke data
Na inschrijving krijg je te horen aan welke voorronde je deelneemt. Het is één ronde, maar wel verdeeld over vier data en locaties. Ook de halve finale wordt georganiseerd op twee data en locaties. De finale wordt gehouden in het Muziekgebouw Eindhoven. De voorronde en de halve finale zijn in zorglocaties in de buurt van Eindhoven. Archipel biedt welzijn, zorg en wonen aan ouderen. Ouderen zijn geïnteresseerd in muziek en zien jou dan ook graag optreden!
Voorrondes
Zaterdag 23 en zondag 24 januari om 14:00
Zaterdag 30 en zondag 31 januari om 14:00
Halve finales
Zaterdag 20 en zondag 21 februari om 14:00
Grande finale
Zondag 7 maart in het Muziekgebouw Eindhoven
Important dates
After receiving your registration we will let you know in which preliminary round we expect you. You will only have to perform on one of the dates. If you win the round you will be expected to perform in one of the semi-finals. When you pass the semi-final you will perform on the stage of Muziekgebouw Eindhoven.
Preliminary rounds
23 and 24 January
30 and 31 January
Semi-finals
20 and 21 Feburary
Final
Sunday 7th of March (afternoon): Muziekgebouw Eindhoven
